• 2014-09-05

Smolik zagra w Stacji Mercedes

6 września ze sceny letniego pawilonu Mercedesa zabrzmi Smolik, a wraz z nim wystąpią: Kev Fox, Katarzyna Kurzawska i Tomasz Organek. O oprawę wizualną wydarzenia zadba VJ Darek Błaszczyk.

Andrzej Smolik, (źródło: materiały prasowe organizatora)

Andrzej Smolik, (źródło: materiały prasowe organizatora)

Smolik uznawany jest za najlepszego producenta na polskiej scenie muzycznej. Ma na swoim koncie współpracę z wybitnymi polskimi artystami, m. in. Marią Peszek, Katarzyną Nosowską, czy Anią Dąbrowską.

Tworzy muzykę oryginalną, będącą połączeniem nowoczesnej elektroniki z wyszukanymi, przestrzennymi brzmieniami. Dotychczasowe albumy sygnowane
nazwiskiem Smolika spotkały się z bardzo przychylnym odbiorem zarówno publiczności, jak i recenzentów oraz całej branży muzycznej.

Podczas występu w Stacji Mercedes Smolikowi towarzyszyli będą: Katarzyna Kurzawska, znana wcześniej ze swojej muzycznej działalności w ramach takich zespołów jak Sofa, czy Kobranocka, Kev Fox – niezależny artysta, którego twórczość porównuje się do między innymi PJ Harvey`a lub Thoma Yorke`a oraz Organek – wokalista i gitarzysta, jeden z założycieli zespołu Sofa.

Andrzej Smolik w Stacji Mercedes
6 września 2014 r., godz. 20.00
Stacja Mercedes, róg Kruczkowskiego i al. 3 maja
Warszawa

Dodaj komentarz