• 2014-09-03

O.S.T.R zapowiada Kartaginę

Jeden z najbardziej znanych polskich twórców, O.S.T.R podjął współpracę z Marco Polo, cenionym producentem hip-hopowym z Kanady. Efektem tej ponadnarodowej kolaboracji jest krążek Kartagina.

Cover albumu „Kartagina”, (źródło: materiały prasowe organizatora)

Cover albumu „Kartagina”, (źródło: materiały prasowe organizatora)

Praca nad płytą była niezwykle intensywna, trwała od 2011 roku. W sieci można już obejrzeć teledysk do pierwszego singla – utworu Side Effects, jednak o efekcie finalnym będziemy mogli się przekonać w lutym, gdy krążek będzie miał swoją premierę. W marcu natomiast Marco Polo przylatuje do Polski i wówczas odbędzie się trasa koncertowa promująca Kartaginę.

To było jednym z moich największych muzycznych marzeń, ale myślałem, że jest to marzenie ściętej głowy. Nie ukrywam, że współpraca z Marco jest dla mnie zaszczytem, starałem się sprostać jego bitom, dlatego płyta powstawała 3 lata. Selekcja tematów, tekstów i bitów była okrutna. Od początku mieliśmy wizję na ten album – coś najlepszego, określającego szczyt naszych możliwości na dzisiaj – tak o nagraniu krążka z amerykańsko-kanadyjskim artystą mówi O.S.T.R

Kartagina
Premiera: luty 2015 r.
Trasa koncertowa promująca płytę: marzec 2015 r.
Dystrybucja: Lion Stage

Dodaj komentarz