• 2014-09-02

Coria zaprezentuje Teorię Splątania

27 października ukaże się debiutancki album zespołu Coria, jednego z supportów Soundgarden na LIVE Festival. Nowy krążek zatytułowany będzie Teoria Splątania.

Cover albumu „Teoria Splątania”, (źródło: materiały prasowe organizatora)

Cover albumu „Teoria Splątania”, (źródło: materiały prasowe organizatora)

Zespół wyróżniają przede wszystkim polskie teksty, nietuzinkowa barwa głosu wokalisty i ciekawe aranżacje gitarowe. Jak sami o sobie mówią: W zespole najważniejsze jest tworzenie muzyki i wspólna pasja do ciężkiej pracy. Można powiedzieć, że Coria to grupa przyjaciół, którzy ponad wszystko kochają tworzyć muzykę i grać koncerty.

Coria powstała z połączenia byłych muzyków polskiej grupy rockowej Symetria (na swoim koncie mieli dwa albumy studyjne oraz m.in. support przed Guns’N Roses) i charyzmatycznego wokalisty znanego z programu X-Factor oraz Must Be The Music – Tomasza Mrozka.

Pomimo młodego wieku muzyków zespół ma bogatą historię sceniczną ale najważniejszym jak dotąd koncertem jest ten z czerwca 2014 roku. Zespół wygrał wówczas konkurs Life On Stage, którego nagrodą było zagranie koncertu na jednej scenie m.in. z Soundgarden i Ericem Claptonem.

Coria – Teoria Splątania
Premiera: 27 października 2014 r.
Dystrybucja: Metal Mind Productions

Dodaj komentarz