• 2014-08-30

Polita | Teatralne show w 3D

Od września musical Polita będzie można oglądać na deskach teatru Studio Buffo kilka razy w miesiącu. Polita to wielkie show teatralne o życiu legendarnej polskiej aktorki lat 20. Poli Negri.

Natasza Urbańska, „Polita” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Natasza Urbańska, „Polita” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Spektakl zrealizował teatr Studio Buffo przy współpracy z oscarowym Studio Platige Image, odpowiedzialnym za efekty 3D w spektaklu. Brawurowa obsada musicalu – Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, Mariusz Czajka, Krzysztof Hulboj/Stefano Terrazzino i Artur Chamski – przeniesie widzów w inny wymiar.

W produkcję spektaklu Polita, zaangażowany został cały zespół artystyczny i techniczny teatru Studio Buffo. Twórcami spektaklu są autorzy kultowych musicali: Metro oraz Romeo i Julia – Janusz Józefowicz (choreografia i reżyseria), Janusz Stokłosa (muzyka) i Agata Miklaszewska (libretto).

Do tej pory musical Polita zobaczyło już ponad 100 tysięcy widzów (52 spektakle w Polsce).

Na deskach Teatru będziemy mieli okazję zobaczyć nową, kameralną wersję Polity, co sprawi, że my – aktorzy będziemy bliżej widza – mówi Natasza Urbańska, odtwórczyni głównej roli w spektaklu.

W maju tego roku Polita przez chwilę zagościła już na deskach teatru Buffo. Przeniesiona w o wiele bardziej kameralną przestrzeń, nie tylko nic nie straciła na swojej atrakcyjności, ale zyskała wielu nowych fanów. Zmiana rozmiaru widowiska została bardzo dobrze przyjęta przez widzów. Mimo innych wymiarów, z równą siłą działają wszystkie nowatorskie rozwiązania technologii 3D, potwierdzając niepodważalną przynależność Polity do teatru XXI w.

Teatralne Show – Polita
Od września
Teatr Studio Buffo
Warszawa

Dodaj komentarz