• 2014-08-25

Znamy line-up B Festival

Już 30 sierpnia na trzech scenach wystąpi blisko 20 zespołów. Będzie można posłuchać wykonawców rockowych, reggae’owych, metalowych, jazzowych, a nawet folkowych.

Plakat B Festival 2014, (źródło: materiały prasowe organizatora)

Plakat B Festival 2014, (źródło: materiały prasowe organizatora)

B Festival (dawniej Rock Reggae Festival) odbędzie się 30 sierpnia na stadionie KS Górnik w Brzeszczach. To już 10. edycja tej imprezy, która stawia na najciekawsze projekty polskiej muzyki alternatywnej. To szczere i oddolne działanie robione przez fanów muzyki dla fanów muzyki.

Fani ciężkich brzmień będą mogli posłuchać Huntera, Tides From Nebula czy Budzego i Trupią Czaszkę. O rozbujanie publiczności postarają się Mesajah, Cała Góra Barwinków i Paprika Korps.

W okolice jazzu zaprowadzi was Janusz Zdunek (trębacz Kultu) i jego koledzy z projektu Marienburg. Jazz i folk będzie można też usłyszeć podczas koncertu zespołu Qferau, zwycięzców piątej edycji Megafonu, konkursu dla młodych zespołów z Małopolski, organizowanego przez Radio Kraków.

Szaleńcze pogo z pewnością będzie miało miejsce pod Sceną Punkową, na której zagrają m.in. Plagiat 199, Psy Wojny czy Bunkier. A do rywalizacji o miano najbardziej szaleńczego koncertu B Festival 2014 na pewno stanie Dr Misio.

B Festival
30 sierpnia 2014 r. godz. 14.00
Stadion KS Górnik Brzeszcze,
Brzeszcze

Dodaj komentarz