Music Exklusiv – nowy cykl muzyczny Teatru Polskiego

Już we wrześniu w Bielsku-Białej rozpocznie się nowy cykl Music Exklusiv. W trakcie trwania prezentowane będą niszowe, często ekskluzywne projekty muzyczne artystów muzyki szeroko określanej jako alternatywna lub offowa.

Kari, fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek (źródło: materiały prasowe organizatora)

Kari, fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek (źródło: materiały prasowe organizatora)

Nie będzie modnie i masowo, jak w wielu innych miejscach. Będzie interesująco i wysublimowanie bez specjalnych podziałów na nurty czy stylistyki. Pomysł tkwi w nieustających poszukiwaniach i konfrontowaniu tego, co dopiero odkryte z tym, co zostało już sprawdzone w kraju lub za granicą. Raz w miesiącu, podczas jednego wieczora, na Dużej Scenie Teatru Polskiego zagrają dwa zespoły. Pierwszy określany jako Młody Exklusiv oraz drugi zasługujący na miano Gwiazdy Exklusiv.

W założeniach Music Exklusiv ma być cyklem trwającym od września do czerwca. Oprócz koncertów zapraszać będziemy dziennikarzy muzycznych, którzy poprowadzą dyskusje w ramach Strefy Dziennikarskiej. Ciekawostką towarzyszącą koncertom ma być promowanie ekologicznej żywności, którą proponować będziemy widzom i artystom (Strefa SlowFood).

Organizatorem cyklu jest Teatr Polski w Bielsku-Białej.

Cykl Music Exklusiv
Od września 2014 roku do czerwca 2o15 roku
Teatr Polski
Bielsko-Biała

Dodaj komentarz