• 2014-08-22

Od 15 września nieocenzurowana Nimfomanka na specjalnych pokazach

Od 15 września w polskich kinach odbędą się specjalne pokazy pełnych wersji obu części Nimfomanki. Rok po premierze widzowie będą mogli zobaczyć erotyczne arcydzieło reżysera nieocenzurowanej, dłuższej o prawie 2 godziny wersji.

Kadr z filmu „Nimfomanka” Larsa von Triera, (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

Kadr z filmu „Nimfomanka” Larsa von Triera, (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

Lars von Trier, nieustająco prowokujący widzów, stworzył przenikliwe erotyczne arcydzieło – film, który podzielił widownię na entuzjastów i krytyków oburzonych tym, że przekroczone zostały granice tego, co wolno pokazywać na ekranie.

Pełna wersja filmu z udziałem gwiazd, takich jak Charlotte Gainsbourg, Shia LaBeouf, Uma Thurman, Jamie Bell i Willem Dafoe jest dłuższa o ponad 90 minut i zawiera jedne z najodważniejszych scen w dziejach kina.

W dzisiejszym świecie opętanym przez seks, Nimfomanka jest inteligentną i prowokacyjną opowieścią o śmiałej i odważnej kobiecie, która postanowiła podporządkować życie poszukiwaniu rozkoszy i seksualnego spełnienia.

Zmysłowe, perwersyjne, podniecające, śmieszne, liryczne, wybuchowe, bluźniercze, niebezpieczne,czułe, uwodzące, kontrowersyjne – wszystkie te określenia tracą moc wobec długo oczekiwanego, najnowszego filmu twórcy Melancholii i Antychrysta.

Nimfomanka, pełna wersja
Premiera: 15 września 2014 r.
Dystrybucja: Gutek Film

Dodaj komentarz