• 2014-08-20

Rozpisano konkurs na przenośny system wystawienniczy

Do 30 września można składać swoje projekty w konkursie na przenośny system wystawienniczy organizowanym przez Fundację Bęc Zmiana i klubokawiarnię Plażowa.

Plakat konkursy na przenośny system wystawienniczy, (źródło: materiały prasowe organizatora)

Plakat konkursu na przenośny system wystawienniczy, (źródło: materiały prasowe organizatora)

Zaprojektowany system wystawienniczy wg. wymagań organizatora powinien posiadać prosta, mobilną, modularną konstrukcję przeznaczoną do prezentacji wystaw w warunkach nieprzystosowanych do tego rodzaju działalności.

System powinien być odporny na warunki pogodowe, lekki, stabilny (najlepiej z zastosowaniem balastu ukrytego w systemie), z możliwością wymiany pojedynczych uszkodzonych elementów i z możliwością swobodnego rozbudowywania i dostosowania do przestrzeni, w której będzie używany.

W skład jury konkursu wchodzą: Bogna Świątkowska – prezes Fundacji Bęc Zmiana, Michał Brzozowski – właściciel klubokawiarni Plażowa, klubu 1500m2 do wynajęcia i restauracji Na Lato i sto900, Przemek Dziubłowski – prezes grupy Citydoping i fundacji Do Dzieła!, Czesława Frejlich – redaktor naczelna magazynu 2+3D, Małgorzata Kuciewicz – architektka z Grupy Centrala oraz Krzysztof Białkowski – culture manager marki Red Bull.

Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę w wysokości 3000 zł, a prototyp zaprojektowanego przez niego systemu zostanie zrealizowany i zaprezentowany po raz pierwszy w przestrzeni klubokawiarni Plażowa.

Konkurs na przenośny system wystawienniczy
Zgłaszanie prac konkursowych: do 30 września 2014 r.
Organizatorzy: Fundacja Bęc Zmiana, klubokawiarnia Plażowa

 

Dodaj komentarz