• 2014-08-12

8th Art and Fashion Forum powered by Grażyna Kulczyk

W październiku rozpoczyna się 8. edycja Art and Fashion Forum – przez poznański Stary Browar przewiną się top nazwiska i wydarzenia jakich jeszcze nie było.

Plakat 8. Art & Fashion Forum, (źródło: materiały prasowe organizatora)

Plakat 8. Art & Fashion Forum, (źródło: materiały prasowe organizatora)

Art and Fashion Forum to unikalny miks kreatywnych warsztatów i spotkań z najbardziej wpływowymi ludźmi ze świata mody. Motywem przewodnim tej edycji jest CHIC GEEK, czyli połączenie mody z technologią. Kuratorem wydarzenia został Bradford Shellhammer, ikona nowego myślenia o modzie, założyciel najpopularniejszego na świecie sklepu internetowego.

Warsztaty New School w ramach Art and Fashion Forum prowadzone są przez wybitnych praktyków z Polski i ze świata. W programie jest projektowanie mody, projektowanie biżuterii, ilustracja, dyrekcja artystyczna, animacja 3D, fotografia motion, pisanie o modzie oraz budowanie marki. Warsztaty z budowania marki przewidziane są dla wszystkich uczestników.

Aby wziąć udział w rekrutacji, należy przesłać pracę w wybranej przez siebie dyscyplinie, interpretującą hasło Marry Old and New. Drugim etapem selekcji jest rozmowa w języku angielskim. Nagrodami dla laureatów warsztatów są kursy w Central St. Martin’s College of Art and Design oraz staże u partnerów wydarzenia.

8th Art and Fashion Forum powered by Grażyna Kulczyk
Zapisy: do końca sierpnia 2014 r.
Warsztaty: 10–19 października 2014 r.

Dodaj komentarz