• 2014-08-08

Tymański i Przybysz spragnieni lata

Tymon Tymański & The Transistors i Natalia Natu Przybysz z zespołem już 7 sierpnia wyruszą na wspólną wakacyjną trasę koncertową Spragnieni lata, która potrwa do 20 września.

Tymon Tymański & The Transistors (źródło: materiały prasowe organizatora)

Tymon Tymański & The Transistors (źródło: materiały prasowe organizatora)

Trasa Spragnieni lata startuje 7 sierpnia. Jej finał odbędzie się 20 września w Lublinie na Rynku Starego Miasta podczas pierwszej edycji Lubelskiego Święta Młodego Cydru. Na koncertowej mapie znajdują się: Augustów (7 sierpnia), Warszawa (8 sierpnia), Łódź (9 sierpnia), Kraków (15 sierpnia), Wrocław (16 sierpnia), Poznań (24 sierpnia), Zakopane (29 sierpnia).

Podczas trasy koncertowej, organizatorzy postawili na klimat lata i powiew natury. Większość koncertów odbędzie się w przestrzeni plenerowej, wypełnionej słońcem i ciepłym wiatrem. Muzycy zaprezentują swój premierowy materiał, który jeszcze w tym roku ukaże się na krążkach.

Będzie lekko i świeżo! Na jednej scenie spotkają się dwa żywioły, znikną podziały między artystami i konwencjami, a blues pomiesza się z rock’n’rollem w najlepszym wydaniu. Ale takie właśnie są wakacje  inspirują i sprzyjają niecodziennym spotkaniom, także tym artystycznym, z których rodzą się zupełnie nowe, energetyczne brzmienia, o czym przekonamy się w finale każdego z koncertów.

Trasa koncertowa po Polsce, Spragnieni lata
Tymon Tymański & The Transistors i Natalia Natu Przybysz
Od 7 sierpnia do 20 września 2014 roku

Dodaj komentarz