• 2014-08-07

Polkowickie Lato Kulturalne

Już 9 sierpnia w Parku Miejskim w Polkowicach odbędzie się kolejna odsłona Polkowickiego Lata Kulturalnego. Organizatorzy zadbali o przygotowanie programu dla osób w każdym wieku.

Plakat Polkowickiego Lata Kulturalnego, (źródło: materiały prasowe organizatora)

Plakat Polkowickiego Lata Kulturalnego, (źródło: materiały prasowe organizatora)

Tradycyjnie Lato Kulturalne rozpocznie spektakl dla dzieci. Tym razem będzie to Księżniczka na ziarnku grochu w wykonaniu Stowarzyszenia Akademia Wyobraźni z Wrocławia.

Wszystkim polkowiczanom okazji do śmiechu przysporzy znany satyryk – Krzysztof Daukszewicz. Artysta jest stałym gościem Szkła kontaktowego, a także publikuje w tygodniku Przegląd.

Następnie na polkowickiej scenie pojawi się Jerzy Połomski. Choć z wykształcenia jest aktorem, to w życiu wybrał rolę piosenkarza, co przyniosło mu wielką sławę. Kultowe szlagiery, jak Bo z dziewczynami czy Cała sala śpiewa z pewnością zaśpiewa razem z publicznością wśród widzów.

Na zakończenie trzeciej odsłony Polkowickiego Lata Kulturalnego wystąpi wokalista, który szturmem podbił polską scenę muzyczną – Dawid Kwiatkowski. Każdy jego koncert to niesamowite show, które przyciąga tłumy fanów młodego artysty.

Polkowickie Lato Kulturalne
9 sierpnia 2014 r., od godz. 14.00
Park Miejski w Polkowicach
Polkowice

Dodaj komentarz