• 2014-08-07

11. edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland

Trwają przygotowania do kolejnego Tygodnia Mody w Łodzi. 11. FashionPhilosophy Fashion Week Poland odbędzie się w dniach od 22 do 26 października w Hali Expo Łódź.

Plakat 11. FashionPhilosophy Fashion Week Poland, (źródło: materiały prasowe organizatora)

Plakat 11. FashionPhilosophy Fashion Week Poland, (źródło: materiały prasowe organizatora)

Już wkrótce Rada Programowa wyłoni nazwiska projektantów, którzy w drugim etapie rekrutacji zaprezentują fragmenty swoich kolekcji. Z ich grona zostaną wybrani Ci, którzy w październiku pokażą swoje premiery na sezon wiosna–lato 2015.

W ramach partnerskich umów z zachodnimi Fashion Weekami w nadchodzącej edycji do Łodzi przyjadą ze swoimi kolekcjami projektanci prezentujący swoje prace na Lisboa Fashion Week, Serbia Fashion Week oraz Showfloor Berlin.

Ruszyły zgłoszenia wystawców do strefy Showroom i potrwają do końca września. To idealna przestrzeń ekspozycyjna dla projektantów odzieży, biżuterii i galanterii oraz dla marek i firm z branży modowej i technologii dla przemysłu mody.

Showroom umożliwia prezentację kolekcji i dotarcie z ofertą do klientów z całej Polski oraz zagranicy. FashionPhilosophy przewiduje w programie Showroomu jeden dzień otwarty z możliwością zakupów indywidualnych.

11. FashionPhilosophy Fashion Week Poland
22–26 września 2014 r.
Hala Expo Łódź, ul. Bohdana Stefanowskiego 30
Łódź

Dodaj komentarz