• 2014-07-30

Nowy album Macy Gray już jesienią

Macy Gray zapowiedziała premierę nowego studyjnego albumu The Way. Płyta ukaże się 6 października, a już dziś ma swoją premierę teledysk Bang Bang, który promuje krążek.

Okładka nowego albumu Macy Gray „The Way” (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Okładka nowego albumu Macy Gray „The Way” (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Macy Gray, zdobywczyni wielu nagród, kompozytorka, aktorka i matka trójki dzieci, od czasu swojej debiutanckiej płyty On How Life Is, wydanej w 2000 roku, podchodzi przewrotnie do oczekiwań fanów oraz rynku muzycznego.

Chciałam stworzyć płytę, która odzwierciedla to, kim się stałam jako kobieta, matka i artystka – mówi Macy Gray – Ten album jest dla mnie bardzo osobisty. Chcę, żeby moi fani rozumieli w jakim momencie w życiu jestem i poczuli moją muzykę.

Kariera Macy Gray, na którą składają się nagrody Grammy, Billboard, MTV i BRIT, a także sprzedaż płyt w ponad 25 milionowym nakładzie na całym świecie i oryginalność, pozwoliły jej na stworzenia własnej drogi do sukcesu oraz do zdobycia fanów i krytyków na całym świecie. Jej muzyka przenika style, od eksperymentalnego soulu do alternatywnego rocka, retro-disco i hip hopu.

Premiera płyty Macy Gray The Way:
6 października 2014 r.
Nakład: Mystic Production

Dodaj komentarz