Reprodukcje Beksińskiego w Wydawnictwie BOSZ

Wydawnictwo BOSZ uzyskało od Muzeum Historycznego w Sanoku wyłączność na druk wielkoformatowych reprodukcji obrazów Zdzisława Beksińskiego. Zbiegło się to w czasie z wydaniem drugiej edycji albumu pt. Zdzisław Beksiński 1929–2005, którego premiera będzie miała miejsce 3 lipca 2014 roku.

„Zdzisław Beksiński 1929-2005”, okładka, Wydawnictwo BOSZ (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Zdzisław Beksiński 1929-2005”, okładka, Wydawnictwo BOSZ (źródło: materiały prasowe organizatora)

Po raz pierwszy czytelnicy oraz koneserzy sztuki mogą stać się posiadaczami obrazów Zdzisława Beksińskiego w wielkim formacie. Wydawnictwo BOSZ realizując przez 20 lat misję promocji polskiej kultury i sztuki stworzyło galerię internetową miejsce gdzie można zamówić m.in. reprodukcje prac Zdzisława Beksińskiego, wybierając z ponad 50 propozycji artystycznych wybitnego sanoczanina.

Galeria internetowa – BOSZart specjalizuje się w wykonywaniu wielkoformatowych reprodukcji dzieł współczesnych i klasycznych polskich artystów, takich jak: Matejko, Kossak, Mehoffer, Stanisławski, Wyspiański czy Beksiński. W ofercie znajdują się także wydruki fotografii z dawnych lat. To propozycja dla tych, którym bliska jest sentymentalna podróż do przedwojennego Krakowa, Warszawy, w Tatry, do starych dworów i pałaców oraz Polski powojennej.

Zdzisław Beksiński 1929–2005
Premiera: 3 lipca 2014 roku
Wydawnictwo BOSZ

Dodaj komentarz