• 2014-07-04

Kino Perła – pokaz specjalny i koncert

Plenerowe Kino Perła w Patio Kredytowa 9 w Warszawie zaprezentuje 7 lipca film Całe mnóstwo miłości w reżyserii Bartka Kaczmarka. Po seansie odbędzie się jazzowy koncert zespołu Łukasz Korybalski Kwintet, którego liderem jest główny bohater filmu.

Kadr z filmu „Całe miasto miłości" (źródło: materiały prasowe organizatora)

Kadr z filmu „Całe miasto miłości" (źródło: materiały prasowe organizatora)

Całe mnóstwo miłości to historia Łukasza – trębacza jazzowego kwintetu, który chciałby coś zmienić w swoim życiu. Kiedy jego dziewczyna Ania wyjeżdża na weekend, zamawia firmę przeprowadzkową i próbuje powrócić do kawalerskiego życia. Jednak okazuje się, że przeprowadzka jest przedsięwzięciem bardziej skomplikowanym niż myślał. Ania w gronie przyjaciół próbuje odnaleźć spokój nad jeziorem. Wypoczynek staje się koszmarną przygodą przez parę niefortunnych zbiegów okoliczności, straszliwą burzę oraz tajemniczego nieznajomego.

Pokazy Kina Perła odbywają się od środy do niedzieli przez trzy wakacyjne miesiące. Po zachodzie słońca  w 12 miastach będą wyświetlane filmy w kilku cyklach m.in.: najlepsze dokumenty Planete + Doc, Różne oblicza muzyki znanego krytyka Bartosza Żurawieckiego, Ale Filmy z Ale Kino+ oraz filmy wybrane przez samego Tomasza Raczka pod nazwą Przekraczanie granic. Na wszystkie seanse wstęp wolny. Seanse po zachodzie słońca (ok. 21.00).

Pokaz filmu Całe mnóstwo miłości
Koncert Łukasz Korybalski Kwintet
7 lipca 2014 r., godz. 21.00
Kino Perła, Patio Kredytowa 9
Warszawa

Dodaj komentarz