• 2014-07-03

Beatstock Festival | Gdy Jedzenie Staje Się Wyzwaniem

23 sierpnia na Polach Marsowych we Wrocławiu odbędzie się pierwsza edycja Beatstock Festival, któremu towarzyszyć będzie event społeczno-kulturalny Gdy Jedzenie Staje Się Wyzwaniem.

Beatstock Festival, logo (źródło: materiały prasowe organizatora)

Beatstock Festival, logo (źródło: materiały prasowe organizatora)

Oprócz wspaniałej muzyki na zainteresowanych czekać będzie wiele atrakcji – sztuki audiowizualne, kino offowe, wernisaże, panel dyskusyjny burzący mity związane z zaburzeniami odżywiania, a także pierwsza w Polsce wystawa fotografii ukazująca w autentyczny sposób ludzi którzy zdołali pokonać anoreksje i bulimię.

Beatstock Festival – jest bezprecedensowym wydarzeniem muzycznym w Polsce. Tworzony przez grupę młodych, pełnych pasji ludzi – składających się na Fundację Przyjaciół Dobrych Inicjatyw – ma za zadanie prezentować niebanalnych artystów i skłaniać słuchaczy do głębokich przemyśleń albowiem każda edycja festiwalu łączyć się będzie z osobnym wydarzeniem skupiającym się na tematach zakrytych społeczną kurtyną tabu, każdego roku odsłaniając kotarę innych problemów.

Na wrocławskich Polach Marsowych zobaczymy FairyTaleShow, CrankHaust, Enclose, Ann oraz duet w postaci Piotr Szumlasa i Jacoba Zaborskiego, znanych jako Peter & Jacob.

Beatstock Festival
23 sierpnia 2014 roku
Fundacja Przyjaciół Dobrych Inicjatyw
Wrocław – Pola Marsowe

Dodaj komentarz