• 2014-07-02

I Festiwal Pożaru w Burdelu | Teatr Studio w Warszawie

Od 11 do 21 lipca w Teatrze Studio trwać będzie I Festiwal Pożaru w Burdelu. Podczas festiwalu teatr spotka się z kabaretem, burleska z pantomimą, sztuka cyrkowa ze stand up, taniec współczesny z teatrem lalkowym dla dorosłych.

I Festiwal Pożaru w Burdelu (źródło: materiały prasowe organizatora)

I Festiwal Pożaru w Burdelu (źródło: materiały prasowe organizatora)

Pożar w Studio – to przegląd najlepszych spektakli Pożaru w burdelu w nowych wersjach oraz święto warszawskiej Rozrywki Alternatywnej. Na 3 scenach teatru oraz w BarzeStudio burdeltrupa wraz z zaproszonymi gośćmi wznieci pożar idei muzycznych, literackich i filmowych.

Pożar w burdelu – to artyści związani początkowo z Chłodną 25, następnie z Barem Studio, Teatrem Warsawy i Nowym Teatrem. Pod kierownictwem Michała Walczaka i Macieja Łubieńskiego stworzyli szaloną BurdelTrupę, pokazującą co miesiąc życie miasta w krzywym zwierciadle.

Każdy odcinek opowiada o tym, o czym aktualnie mówi Warszawa, ale nie zapomina też o historii i legendach stolicy. Bohaterami spektakli są m.in. mieszkańcy Miasteczka Wilanów, Duch Byłego Naczelnika Wydziału Estetyki, hipsterzy czy Podpalacz Tęczy.

I Festiwal Pożaru w Burdelu
Od 11 do 21 lipca 2014 roku
Teatr Studio
Warszawa

Dodaj komentarz