• 2014-07-01

Start-Up w Operze Leśnej

Od 4 do 6 lipca w sopockiej Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się pierwszy z dwóch koncertowych weekendów Start-Up. Każdego dnia na scenie zaprezentują się dwa zespoły z grona laureatów konkursu Wzmacniacz.

In My Pocket (źródło: materiały prasowe organizatora)

In My Pocket (źródło: materiały prasowe organizatora)

Absolutną nowością podczas festiwalu będzie przestrzeń dla publiczności – znajdzie się ona na głównej scenie, tuż obok występujących zespołów.

W Operze Leśnej zagrają zespoły:

TKM – to rozpoznawany w całej Polsce trójmiejski zespół rockowo-popowy, łamiący stereotypy i schematy przy jednoczesnym zachowaniu muzycznej klasy. Kameleon muzyczny, nawiązujący do tradycji rockowej, z melodyjnymi piosenkami i niebanalnymi tekstami.

Pinkeye – to zespół, który powstał w 2014 roku z inicjatywy Michaliny Wilińskiej i Rysia Budziszewskiego. Grają muzykę melodyjną, gitarową, z mocno emocjonalnymi tekstami.

Last Vein – to gdański zespół progresywno metalowy. Powstał w 2012 roku, łącząc grupę Eternals (Łukasz Styś ex. Repulsor – gitara i growl, Paweł Puzio – bas, Olek Rogiński – gitara) z wcześniej powstałym projektem Last Vein (Michał Przybylski – gitara i wokal, Olek Rogiński – gitara).

In My Pocket – to grupa założona w 2010 roku w Trójmieście. Stylistyką nie odbiega daleko poza gitarowe granie inspirowane brytyjską i amerykańską sceną rockową. Brudne gitary mieszają się tutaj z hałaśliwą perkusją tworząc kompozycje, w których to melodia odgrywa najważniejszą rolę. W marcu 2011 ukazała się debiutancka EP Brand New Moments.

Start-Up
Od 4 do 6 lipca 2014 roku
Opera Leśna
Sopot

Dodaj komentarz