Ulica swoje wie – VII Dni Miasta Tarnowa razem z BWA

5 lipca, w ramach VII Zdarzeń Dni Miasta Tarnowa, BWA przygotowało program wydarzeń pod hasłem Ulica swoje wie.

Ulica swoje wie, BWA w Tarnowie, plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Ulica swoje wie, BWA w Tarnowie, plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

5 lipca 2014 roku

  • godz. 11.00-18.00 – Strefa Relaxu. Leżaki, koce, badminton, kawa, ciastka, muzyka + mural autorstwa Mikołaja Rejsa
  • godz. 11.00 – warsztaty w ramach Abecadła sztuki pt. Zmęczone wydechy prowadzi artysta Michał Smandek. Dla dzieci w wieku 5-9 lat. Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy. W ramach warsztatów artysta zaprosi dzieci na wspólny marszobieg po Parku, który zakończy się wydmuchaniem zmęczonego powietrza do balonów. Rzeźba z balonów umocowana zostanie w przestrzeni Parku. Tak wspólnymi siłami powstanie praca Zmęczone wydechy.
  • godz. 11.00 – warsztaty malowania T-Shirtów pt. Nie na murze a przy skórze prowadzi artysta Mikołaj Rejs. Dla osób 13+. Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy.
  • od godz. 11.00 przez cały czas trwania Dni Miasta – Łapiduchy. Gra terenowa autorstwa artysty Mikołaja Rejsa / Park Strzelecki. Dla wszystkich chętnych. Celem gry będzie odnalezienie małego ducha przynoszącego szczęście – Raraszka. Duszek będzie namalowany w przestrzeni szuflady, której położenie będzie nieznane. W pozostałych szufladach ukrytych w Parku będą wskazówki jak go odnaleźć. Dla wytrwałych – duszki na szczęście – do odebrania w BWA.
  • godz. 13.00Zrób sobie rap, warsztaty dla seniorów prowadzi MC Silk. Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy. Warsztaty maja na celu przybliżenie uczestnikom kultury hip-hop i muzyki rap. Przedstawienie jej najznamienitszych przedstawicieli, poznanie historii i genezy. Poprzez zachęcenie do wspólnego stworzenia tekstu i poznania warsztatu pracy rapera, postaramy się zbliżyć i zmniejszyć pokoleniowe różnice, które jak wszelkie inne, często wynikają z braku wzajemnego zrozumienia.
  • godz. 15.00 – zagra: PAN M – dj/beatmaker reprezentujący Tarnów, od paru lat zajmujący się bardziej djką niż produkcją, jego sety to mieszanka oldschoolu, funku, korzennego rapu, z domieszką nowej szkoły, ghettofunku, nufunku i mashupów, a będąc miłośnikiem turntablismu w trakcie występów nie zapomina o scratchowaniu.
  • godz. 16.00Nieużytki sztuki – spotkanie z artystką i pomysłodawczynią projektu Elżbietą Jabłońską. W Tarnowie Nieużytki sztuki ulokowały się przy BWA w Parku Strzeleckim – rosną od kwietnia do października 2014 roku.
  • godz. 17.00 – zagra: DJ CELOWNIK.  DJ Celownik jest DJ’em od 1996 roku, przez ten czas zagrał niezliczoną ilość imprez, współtworząc przez dłuższy czas duet DJ’ski z Żusto czego efektem jest pełen utworów złotej ery hip-hopu mixtape. Współpracował przy płytach: Żustoprocent, Grubson, Eneste Manifeste, Mauy 82, Bu, Abradab, Pasjonatów, Hemikrenii oraz Kropkinadi.
  • godz. 18.00 – BWA. Wernisaż wystawy Michała Smandka Zanikająca umiejętność odpoczynku

VII Zdarzenia Dni Miasta Tarnowa – Ulica swoje wie
Wydarzenia odbędą się 5 lipca 2014 roku
Strefa Relaxu przy BWA w Tarnowie
ul. Słowackiego 1
Tarnów

Dodaj komentarz