• 2014-06-27

Wakacyjna Trasa Koncertowa: Abba, Presley, The Beatles nad morzem

17 i 18 lipca oraz 7 i 8 sierpnia w Sopocie i Kołobrzegu odbędą się koncerty w ramach tegorocznej Wakacyjnej Trasy Koncertowej. Na scenie zobaczymy The Magic Of The Beatles, Elvis Presley Show oraz ABBA & The Bee Gees Show.

Wakacyjna Trasa Koncertowa (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wakacyjna Trasa Koncertowa (źródło: materiały prasowe organizatora)

To spektakularne i niezwykle autentyczne koncerty z nieśmiertelnymi przebojami największych światowych gwiazd muzyki. Artyści przebierają się w kostiumy z różnych epok i używają oryginalnych instrumentów oraz piecy koncertowych z tamtych lat.

The Magic of The Beatles – to najbardziej spójny i autentyczny show z muzyką The Beatles jaki kiedykolwiek powstał. Muzycy używają nawet instrumentów identycznych jak te, na których grała słynna czwórka.

Pierwsza część koncertu jest niezapomnianym show przypominającym największe przeboje The Beatles – od Love Me Do po Let It Be. Publiczność może poczuć niezwykłą atmosferę jaka panowała na ich koncertach w latach 60-tych ubiegłego wieku, gdy w muzyce królował rock’n’roll.

W drugiej części lipcowego widowiska organizatorzy zapraszają na Elvis Is In The Building.

Elvis Presley Show – to widowisko prosto z Londynu. Świetny zespół przypomina wszystkie największe przeboje Elvisa Presleya, które wyniosły go na sam szczyt. Muzyce towarzyszy niezwykła amosfera – kostiumy i sposób poruszania się – wszystko przenosi nas w czasy świetności gwiazdy. To show, które zrywa publiczność z krzeseł.

Marzeniem wielu było zobaczyć koncert ABBY i występy The Bee Gees na żywo. Obydwa zespoły odnosiły spektakularne sukcesy w latach 70-tych, ale ich twórczość nadal jest bardzo popularna i dla wielu inspirująca.

Spektakularne brytyjskie widowisko teatralno-muzyczne Thank You For The Music to ABBA i The Bee Gees razem na jednej scenie. Koncert już od dwudziestu lat bije rekordy popularności na całym świecie. Zespół gra więc dłużej niż Bjorn, Agnetha, Benny i Frida, którzy występowali razem w latach 1972-1982.

Wakacyjne Trasy Koncertowe
17 i 18 lipca oraz 7 i 8 sierpnia 2014 roku
Sopot i Kołobrzeg

Dodaj komentarz