• 2014-06-16

Cały ten jazz! LIVE! – Henryk Miśkiewicz Full Drive

17 czerwca w Klubie Kultury Saska Kępa w Warszawie odbędzie się kolejny koncert z cyklu Cały ten jazz! LIVE!. Energetyczny jazz z domieszką funky w wykona tym razem legenda polskiego jazzu – Henryk Miśkiewicz wraz z zespołem.

Henryk Miśkiewicz (źródło: mat. prasowe)

Henryk Miśkiewicz (źródło: mat. prasowe)

Cały ten jazz! LIVE! to cykl koncertów prezentujących mistrzów jazzu, zarówno tych legendarnych, jak i wschodzące gwiazdy muzyki. Skierowany jest zarówno do znawców i miłośników jazzu, ale – co równie ważne – także do tych, którzy fanami jazzu nie są, ale oczekują muzyki na najwyższym poziomie.

Artyści, którzy wystąpią na scenie Klubu Kultury Saska Kępa reprezentują głównie mainstreamowy nurt jazzu, daleki od eksperymentów i awangardy, oparty na mistrzowskim warsztacie, akademickiej wiedzy muzycznej i przede wszystkim nieprzeciętnym talencie. Cykl Cały ten jazz! LIVE! podejmuje próbę pokazania otwartego i przyjaznego oblicza jazzu.

W ramach cyklu do końca czerwca roku 2014 będzie można posłuchać najwybitniejszych polskich jazzmanów: Krzysztofa Herdzina, Jorgosa Skoliasa, Apostolisa Anthimosa, Henryka Miśkiewicza i in. Koncerty prowadzone będą przez dziennikarzy muzycznych.

Henryk Miśkiewicz – saksofony
Marek Napiórkowski – gitary
Robert Kubiszyn – gitara basowa
Michał Miśkiewicz – perkusja

Cały ten jazz! LIVE!
17 czerwca 2014 r., godz. 19.00
ul. Brukselska 23, Klub Kultury Saska Kępa
Warszawa

Dodaj komentarz