• 2014-06-12

Art Sfera – Targi Sztuki i Designu już w najbliższą niedzielę

15 czerwca od godziny 11.00 do 20.00 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie odbędą się Targi Sztuki i Designu Art Sfera.

D3D (źródło: materiały prasowe)

D3D (źródło: materiały prasowe)

Kolejne edycja targów Art Sfera to spotkania z projektantami i twórcami, którzy zaprezentują sztukę użytkową, artykuły wyposażenia wnętrz, modę, galanterię oraz biżuterię.

Wśród wystawców reprezentujących wyposażenia wnętrz znajdą się między innymi GDEL & GRIN House Design, którzy pokażą meble własnej produkcji oraz ofertę aranżacji i projektów wnętrz. Firma Dedeca zaprezentuje swoje nietypowe artykuły – misy, lampiony, abażury wykonywane z ręcznie wyplatanego surowego drutu. Amatorzy wnętrz w energetycznych kolorach znajdą z pewnością coś dla siebie na stoisku Juicy Colors, gdzie prezentowane będą meble wykonywane techniką patchworkową.

Podczas Art Sfery pojawią się również projektanci związanych z odzieżą i modą. Wśród nich można będzie znaleźć między innymi Marachic, markę stworzoną przez młodą odważną projektantkę czy też marki La Moda i Pawela Projekt oferujące elegancką i stylową odzież. Wśród wystawców odzieżowych znajdą się również marki z odzieżą street wear takie jak ACH Design czy też Koszulki Kurdemol. Wśród wystawców odzieżowych pojawiła się również firma TCity, która zajmuje się projektowaniem koszulek z nadrukami związanymi z Polskimi miastami.

Ta edycja wyjątkowo obfituje w projektantów kierujących swoją ofertę do rodziców i dzieci. Nie zabraknie odzieży dla maluchów, których reprezentują: Pracownia Krawiecka Kropek, Boka i Hultaj Polski. Pojawią się również projektanci oferujący zabawki dla dzieci − Kartoniaki oraz pracownia Czarna Małpa. Pracownia Kropka w Kropkę to z kolei projektanci, którzy w swojej ofercie mają szerokie spektrum artykułów dla mamy i dziecka.

Kolejnym punktem spotkania są dodatki i akcesoria – uczestnicy spotkania będą mieli możliwość bezpośrednich zakupów od autorów takich jak Pracownia Boudoir on the Moon czy też OneOnes Creative Studio, tworzące unikalne torby i pokrowce z Tyveku®.

Targi Art Sfera to również autorska i artystyczna biżuteria, którą zaprezentują projektanci znani już na polskim rynku: Olga Zielińska, The Jewel Within czy też Pan Don. Na uwagę zasługuje również stoisko D3D – pracowni, która zajmuje się wykonywaniem biżuterii w technologii druku 3D.

Nowością podczas tegorocznych targów będzie możliwość bezpłatnego drukowania zdjęć z instagramów w trakcie trwania wydarzenia, również ze zdjęć zrobionych na miejscu. O tę atrakcję zadbał nowy partner wydarzenia – Instadruk.

3. Targi Sztuki i Designu Art Sfera
15 czerwca 2014 roku, od godz. 11.00 do 20.00
Dom Towarowy Braci Jabłkowskich
Ul. Bracka 25
Warszawa

1 komentarz do artykułu “Art Sfera – Targi Sztuki i Designu już w najbliższą niedzielę”

Dodaj komentarz