• 2014-06-10

Koncert The Naked And Famous

24 czerwca w warszawskim klubie Palladium, w ramach trasy In Rolling Waves Tour, odbędzie się pierwszy i jedyny w Polsce koncert grupy The Naked And Famous.

The Naked And Famous (źródło: mat. prasowe)

The Naked And Famous (źródło: mat. prasowe)

Zimą 2013 zespół koncertował już na Wyspach Brytyjskich, w Europie i Australii. Obecnie muzycy jeżdżą po Stanach Zjednoczonych w towarzystwie Imagine Dragons. Bilety na ich koncerty wyprzedają się w błyskawicznym tempie. Utwory z płyty In Rolling Waves stanowią doskonałą kontynuację debiutanckiego Passive Me Aggressive You, z którego pochodził przebojowy singiel Young Blood. TNAF, choć pochodzą z Nowej Zelandii, zadomowili się już w Los Angeles, stali się też headlinerem największych światowych festiwali, takich jak Glastonbury, Lollapalooza czy Coachella.

W roli supportu zobaczyć będzie można duet Black City Lights. Projekt tworzą wokalistka Julia Catherine Parr i producent Calum Robb. Debiutancką EPkę wydali w 2012 roku i szybko zyskali sławę jednego z najbardziej utalentowanych młodych zespołów w Nowej Zelandii, z której pochodzą. W 2013 roku grupa wydała album pt. Another Life.

Koncert The Naked And The Famous
24 czerwca 2014 roku
Klub Palladium w Warszawie

Dodaj komentarz