• 2014-06-06

Konkurs na Projekt Gadżetów Promujących Muzeum Historii Żydów Polskich

Do 15 czerwca można nadsyłać zgłoszenia do Międzynarodowego Konkursu na Projekt Linii Gadżetów, promujących Muzeum Historii Żydów Polskich.

Międzynarodowy Konkurs, Muzeum Historii Żydów Polskich (źródło: materiały prasowe organizatora)

Międzynarodowy Konkurs, Muzeum Historii Żydów Polskich (źródło: materiały prasowe organizatora)

Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają kreatywnych i ambitnych projektantów. Do wygrania w nagroda o łącznej wartości 13 tys. zł.

Konkurs ma otwartą jednoetapową formułę: spośród nadesłanych projektów jury wybierze laureatów. Najciekawsze projekty zostaną zaprezentowane publiczności podczas wystawy pokonkursowej, a na podstawie jednego z nich powstaną upominki, które posłużą promocji muzeum.

Chcemy, by zaprojektowane przedmioty dobrze oddawały nowoczesny, dynamiczny charakter Muzeum Historii Żydów Polskich, jego misję przywracania bogatej historii i kultury polskich Żydów, jego otwartość i różnorodność oferty – ze szczególnym uwzględnieniem wystawy głównej.

Konkurs jest przygotowywany we współpracy Muzeum Historii Żydów Polskich, Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej, Art Yard Sale, Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych.

Konkurs na projekt Linii Gadżetów Muzeum Historii Żydów Polskich 
Zgłoszenia do: 15 czerwca 2014 roku
Warszawa

Dodaj komentarz