• 2014-06-04

Męskie Granie Orkiestra

Smolik, Brodka, Dawid Podsiadło, Olaf Deriglasoff, Emade oraz Michał Sobolewski. Odmienne wrażliwości i inspiracje. Specjalnie na Męskie Granie 2014 muzycy połączyli swoje siły tworząc wyjątkowy zespół – Męskie Granie Orkiestra.

Męski Granie 2014 (źródło: mat. prasowe)

Męski Granie 2014 (źródło: mat. prasowe)

Męskie Granie to projekt, w którym zderzają się różnorodne konwencje i wizje artystów. Grając razem muzycy, pokazują wzajemne przenikanie się stylów i tworzą dźwiękową kronikę, z której czerpią kolejni twórcy. Tym samym dają bodziec do ewolucji w muzyce. W tegorocznej edycji Męskiego Grania muzycy powrócą do swoich korzeni, aby ich nową interpretację przedstawić na scenie. Swoje muzyczne inspiracje zaprezentuje Męskie Granie Orkiestra – wyjątkowy zespół, który powstał specjalnie na tegoroczną trasę koncertową.

W skład Męskie Granie Orkiestra weszli wybitni artyści: Smolik – multiinstrumentalista i prekursor muzyki elektronicznej w Polsce, Brodka – mistrzyni niebanalnych brzmień, Dawid Podsiadło – romantyk o genialnym rockowym głosie, Olaf Deriglasoff – idący swoją drogą wieczny buntownik, Emade – perkusista, kompozytor i producent w jednej osobie i Michał Sobolewski – genialny gitarzysta i rockman z krwi i kości. Wszyscy razem podczas tegorocznej trasy koncertowej Męskiego Grania staną na jednej scenie, grając muzykę na najwyższym poziomie.

Zespół Męskie Granie Orkiestra to zaledwie przedsmak tego, co czeka na fanów podczas tegorocznej edycji projektu. Wyłącznym sponsorem projektu Męskie Granie jest marka Żywiec.

Koncerty z cyklu Męskie Granie
od 4 czerwca 2014 roku
Polska

Dodaj komentarz