• 2014-06-02

Zacznijmy od nowa

4 lipca na ekrany polskich kin wejdzie komedia Zacznijmy od nowaz udziałem Keiry Knightly, Adama Levine’a i Marka Ruffalo.

John Carney „Zacznijmy od nowa” ©2013 Killifish Productions, Inc. Photo Credit: Andrew Schwartz

John Carney „Zacznijmy od nowa” ©2013 Killifish Productions, Inc. Photo Credit: Andrew Schwartz

Ona – Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) – wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny, powoli traci kontakt z rzeczywistością. Rozstał się z żoną (Keener), jego więź z dorastającą córką (Steinfeld) słabnie, a do tego właśnie wyrzucono go z pracy. Wizyta w małej knajpie, w której występuje Gretta, na zawsze odmieni życie ich dwojga…

Nie było problemem zgodzić się na udział w filmie, bo z miejsca pokochałam tę historię. Dopiero po czasie dotarło do mnie, na co się porwałam. W Zacznijmy od nowa miałam nie tylko grać, ale i śpiewać. I to w towarzystwie ludzi, którzy głosem zarabiają na życie. Na ile się dało, odsuwałam strach od siebie, jednak po wejściu do studia wszystkie obawy wróciły z podwójną mocą. O kur.., przecież ja nie mam pojęcia, jak to robić!

– wspomina Keira Knightley.

Zacznijmy od nowa
Polska premiera: 4 lipca 2014 roku
Reżyseria: John Carney
Obsada: Keira Knightley, Adam Levine, Mark Ruffalo
Dystrybucja: Kino Świat

Dodaj komentarz