• 2014-05-31

Szymon Majewski debiutuje w OCH-Teatrze

Teatr jest królestwem wyobraźni, a tej na pewno nie brakuje znanemu i bardzo lubianemu Szymonowi Majewskiemu. Na scenie Och-Cafe Teatr w warszawskim Och-Teatrze w 13 czerwca odbędzie się premiera spektaklu ONE MĄŻ SHOW.

Szymon Majewski (źródło: mat. prasowe)

Szymon Majewski (źródło: mat. prasowe)

Autor i gwiazdor legendarnego już telewizyjnego talk-show, dziennikarz radiowy, performer, który jak nikt inny potrafi w inteligentny sposób rozśmieszyć Polaków, już niebawem zadebiutuje w teatrze, co więcej – od razu jako autor i… aktor.

Na scenie Och-Cafe Teatr odbędzie się premiera spektaklu ONE MĄŻ SHOW powstałego pod artystyczną opieką Krystyny Jandy i Marii Seweryn na podstawie tekstu Szymona Majewskiego. Będzie to one man show w wykonaniu autora - przezabawna opowieść męża o żonie, ale też dająca się znakomicie uogólnić opowieść o przygodach współczesnego związku, o relacji kobieta-mężczyzna w ogóle. Pełen anegdot i zabawnych komentarzy spektakl o uczuciu bezkompromisowym. Ciepła, ironiczna, autoironiczna i… bardzo prawdziwa opowieść o uczuciach i związkach.

Jak mówi sam Szymon:

Będzie to opowieść o dwojgu ludziach, którzy od ponad dwudziestu lat podróżują jedną łódką, a mimo to czasami nadal zdarza im się wiosłować w innych kierunkach. Przede wszystkim jednak będzie to spektakl, w którym widzowie – mam nadzieję – zobaczą także swoje doświadczenia i radości, bo czy wobec miłości nie jesteśmy jednakowo bezbronni?

Szymon Majewski znany jest z celnego i błyskotliwego poczucia humoru, refleksu oraz niewyczerpanej energii, zatem jego debiut teatralny będzie niewątpliwie wyjątkowym wydarzeniem. ONE MĄŻ SHOW będzie spektaklem ukazującym jego mniej znane oblicze – na scenie zobaczymy czujnego i czułego obserwatora swojej żony, który wychodząc od drobnych rzeczy potrafi mówić o tym, co w relacjach jest ważne w ogóle.

ONE MĄŻ SHOW | Szymon Majewski
Opieka artystyczna: Krystyna Janda i Maria Seweryn
Premiera 13 czerwca 2014 r., na scenie Och-Cafe Teatr
Kolejne pokazy: 14, 15, 18 oraz 21, 22, 28 i 29 czerwca, lipiec, sierpień 2014 roku
ul. Grójecka 65 Och-Teatr w Warszawie

Dodaj komentarz