• 2014-05-28

KISSPRINT 2014 | Weekend grafiki w Warszawie

5 czerwca otworzone zostaną wystawy 20 młodych artystów w 3 różnych lokalizacjach. Wydarzenie odbędzie się w ramach Weekendu Grafiki w Warszawie, organizowanego przez Stowarzyszenie KISSPRINT.

Anna Kosarewska (źródło: materiały prasowe organizatora)

Anna Kosarewska (źródło: materiały prasowe organizatora)

Podczas Weekendu grafiki oprócz wystaw odbędą się w tym samym czasie również inne imprezy związane z grafiką artystyczną i projektową.

I tym razem mamy ambicje zintegrowania środowiska twórców oraz rozpropagowania naszych działań w szerszych kręgach odbiorców. Jesteśmy ambitni i pomysłowi – mamy na swoim koncie organizację kilku niezwykłych wydarzeń artystycznych. Wszystkie eventy przez nas wykreowane przyciągnęły rzesze ludzi – ok. 1500 osób na każdym z nich! Były to wyśmienite pokazy różnych działań artystycznych, zwieńczone doskonałymi imprezami afterparty. O naszych wystawach zawsze jest głośno przed a jeszcze głośniej po – KISSPRINT Stowarzyszenie Twórców Grafiki Artystycznej.

KISSPRINT Stowarzyszenie Twórców Grafiki Artystycznej – to grupa artystów, których łączy pasja do grafiki i wspólnych działań na rzecz jej promocji. KISSPRINT zrzesza twórców związanych z Wydziałem Grafiki ASP w Warszawie. Młodych, dynamicznie wchodzących w świat sztuki, oraz tych doświadczonych, o bogatym dorobku.

Studenci, absolwenci, doktoranci i pedagodzy działający pod jednym szyldem i w imię jednej sprawy. KISSPRINT znaczy tyle co międzypokoleniowa wymiana, zapał, wzajemne inspiracje. Pokazują grafikę artystyczną w nowej odsłonie, organizując akcje i niecodzienne wystawy.

Plan wydarzenia:

 • 5 czerwca 2014 roku / KISSPRINT 2014
  godz. 18.00, ul. Okrzei 26
  godz. 19.30, ul. Noakowskiego 16
  godz. 21.00, ul. Mokotowska 73
 • 6 czerwca 2014 roku / IMPRINT Międzynarodowe Triennale Grafiki im. T. Kulisiewicza
  Ul. Grochowska 272
 • 7 czerwca 2014 roku / 24 Międzynarodowe Biennale Plakatu w Wilanowie
  ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16

KISSPRINT 2014
Od 5 do 7 czerwca 2014 roku
Warszawa

Dodaj komentarz