• 2014-05-24

Warsztaty bibułkarskie dla dzieci

25 maja o godzinie 11.00 w Oddziale Etnograficznym Muzeum Narodowego w Gdańsku odbędą się warsztaty bibułkarskie Kwiaty dla Mamy prowadzone przez Małgorzatę Bądkowską.

Warsztaty bibułkarskie „Kwiaty dla Mamy”, plakat (źródło: materiały prasowe)

Warsztaty bibułkarskie „Kwiaty dla Mamy”, plakat (źródło: materiały prasowe)

Muzeum Narodowe w Gdańsku zaprasza do udziału w warsztatach rodzinnych, podczas których dzieci będą miały okazję zrobić niepowtarzalny prezent dla swoich mam – samodzielnie zaprojektowany i wykonany kwiatek z bibułek. Wszelkiej pomocy udzieli dzieciom Pani Małgorzata Bądkowska.

Małgorzata Bądkowska, absolwentka ASP w Gdańsku, pedagog. Swoją przygodę ze sztuką rozpoczęła w wieku 12 lat, a jej pierwszą inspiracją była rzeźba w drewnie. Obecnie jest doświadczonym warsztatowcem. W swoim dorobku ma wiele wystaw poświęconych papier-mâché i rękodziełu. Ostatnio pasjonuje się filcem – materiałem, z którego można stworzyć niezwykłe ozdoby. W swej pracy łączy różne techniki plastyczne, tworzy również autorskie rozwiązania. Prowadzi księgarnię Artystyczną ASPA w Gdańsku oraz pracownię plastyczną Art-Baranek. Przygotowując się do realizacji swych projektów, wyszukuje i adaptuje zapomniane techniki w sztuce kaszubskiej i pomorskiej.

Cena biletu: 8 zł, dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy w kasie Oddziału Etnografii lub telefonicznie.

Warsztaty bibułkarskie Kwiaty dla Mamy
25 maja 2014 roku, od godziny 11.00 do 13.00
Oddział Etnografii Muzeum Narodowego
Ul. Cystersów 19
Gdańsk

Dodaj komentarz