• 2014-05-24

13 producentów miksuje debiut AXMusique

Zespół AXMusisque właśnie wydał album Reaxion, na który składają się remixy utworów z ich debiutanckiego krążka Slimy Action Music. Pośród producentów goszczących na płycie znajdują się między innymi: Dick4Dick, Kixnare, Little White Lies, Last Robots, Kwazar, Biernaski, Rico Casazza&Kozber, Tom Encore, Adam Faz, 5:cet, Elektrishe.TV oraz Piotr Grymek.

AXMusique – „Reaxion", okładka (źródło: mat. prasowe)

AXMusique – „Reaxion", okładka (źródło: mat. prasowe)

Mija właśnie pół roku od ukazania się debiutanckiego krążka grupy AXMusique. Album Slimy Action Music zebrał dotychczas wiele dobrych recenzji, co zainspirowało zespół do rozpoczęcia prac nad nowym materiałem.

Właśnie ukazał się album Reaxion, który zawiera remixy utworów pochodzących z krążka Slimy Action Music. Wspólnie z firmą Sizeer, zespół zaprosił do współpracy 13 producentów, z których każdy reprezentuje inny obszar muzyki alternatywnej i elektronicznej. Pośród zaproszonych gości, znajdują się: Dick4Dick, Kixnare, Little White Lies, Rico Casazza&Kozber, Tom Encore, Adam Faz, Last Robots, Kwazar, Biernaski, 5:cet, Elektrishe.TV oraz Piotr Grymek. Efektem pracy producentów jest album zawierający debiutancki materiał AXMusique w odsłonach z gatunku: electrobreak, house, IDM, nu-disco, ale także klasyczne techno i dubstep.

Albumu Reaxion nie można kupić – można go natomiast otrzymać za darmo. Wystarczy udać się do dowolnego salonu Sizeer i podać hasło SizeerMusic. Podsumowaniem całego projektu Reaxion będą dwa niecodzienne wydarzenia z cyklu Sizeer Music On Tour, które odbędą się 30 maja w krakowskiej Fabryce i dzień później – 31 maja w warszawskiej Iskrze. Podczas tych wieczorów, na jednej scenie spotkają się występujący na płycie producenci oraz zespół AXMusique.

AXMusique – Reaxion
maj 2014

Dodaj komentarz