• 2014-05-21

Homebook Design 2014

Portal Homebook.pl, skupiający entuzjastów i profesjonalistów projektowania wnętrz, we współpracy z uznanymi architektami wydał książkę Homebook Design 2014. Bogato ilustrowany album to przewodnik po współczesnych trendach wnętrzarskich.

„Homebook Design 2014”, okładka (źródło: materiały prasowe)

„Homebook Design 2014”, okładka (źródło: materiały prasowe)

Homebook Design 2014 to ponad 200 aranżacji wnętrz, urządzonych w różnych stylach i na każdą kieszeń. Stworzony we współpracy z 24 polskimi pracowniami architektonicznymi album stanowi kompleksowy przegląd modnych i efektownych projektów. Małe mieszkanie, apartament, czy dom jednorodzinny – można tu znaleźć inspiracje na temat aranżacji każdej z tych przestrzeni.

Książka przedstawia ponad 200 aranżacji zaprojektowanych przez architektów współpracujących z platformą Homebook.pl. Co istotne, fotografie opatrzone są komentarzem, ilustrującym zamysł projektu, warunki lokalowe oraz wytyczne, które musiał uwzględnić architekt. Tak bogata baza inspiracji z pewnością otworzy nas na nowe pomysły tworzenia wokół siebie efektownej aranżacji domowej przestrzeni.

Homebook Design 2014 tworzyliśmy biorąc pod uwagę różne gusta, potrzeby i preferencje stylistyczne. Wybrane przez nas projekty pokazują odmienione zarówno 70-, jak i 350-metrowe wnętrza w kamienicy, bloku, ekskluzywnym apartamentowcu czy domu. Wśród prezentowanych aranżacji znajdziemy propozycje wpisujące się w oczekiwania osób ceniących minimalizm, oszczędność formy, ale też odważne projekty epatujące kolorem, w których zastosowano nietuzinkowe materiały i rozwiązania. Nie ograniczaliśmy się do jednego stylu, ani metrażu. Zgodnie z głównym zamysłem książki stworzyliśmy kompendium wiedzy o współczesnych tendencjach architektonicznych.
– Anna Poprawska z Homebook.pl

Homebook Design 2014
Premiera: maj 2014 roku
Wydawnictwo Homebook.pl

Dodaj komentarz