• 2014-05-17

Bryan Adams wystąpi w Kraków Arenie

Krakowskie Biuro Festiwalowe, operator wydarzeń kulturalnych w hali Kraków Arena oraz Nova Music, Dolphin Touring i Agencja Go Ahead ogłosiły, że w ramach tegorocznej trasy koncertowej, związanej z trzydziestą rocznicą wydania płyty Reckless, Bryan Adams przyjedzie do Polski i wystąpi 16 grudnia w Kraków Arenie.

Bryan Adams (źródło: mat. prasowe)

Bryan Adams (źródło: mat. prasowe)

Bryan Adams to jeden z najbardziej znanych Kanadyjczyków, który na stałe zapisał się w historii muzyki. Sprzedał ponad 65 milionów płyt, koncertował na sześciu kontynentach i zajmował pierwsze miejsca na listach przebojów ponad 40 krajów na świecie. Adams był wielokrotnie nominowany do wielu prestiżowych nagród – wśród których wymienić można Złote Globy, Grammy i Oscary.

Wydany w 1984 roku krążek Reckless obfitował w przeboje. Na albumie znalazły się hity takie jak Run to You, Kids Wanna Rock, Somebody, Summer of ’69, One Night Love Affair czy It’s Only Love – słynny duet z Tiną Turner. Reckless dał też Adamsowi pierwszy numer jeden na amerykańskim zestawieniu Billboard (Heaven) i kanadyjskie Diamond Award za ponad milion sprzedanych egzemplarzy. Płyta była dla Adamsa punktem zwrotnym w karierze i stanowi ważny fundament jego międzynarodowej kariery. W wielu krajach pokryła się złotem i platyną.

Koncert Bryana Adamsa w Kraków Arenie
16 grudnia 2014 roku

Dodaj komentarz