Yves Saint Laurent − pokaz przedpremierowy

23 maja o godzinie 19.00 w krakowskim Kinie Pod Baranami odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu Yves Saint Laurentoraz spotkanie w ramach Fashion Film Project.

„Yves Saint Laurent” reż. Jalil Lespert (źródło: materiały prasowe)

„Yves Saint Laurent” reż. Jalil Lespert (źródło: materiały prasowe)

Chanel podarowała kobietom wolność, ale to Yves Saint Laurent dał im siłę.

− Pierre Bergé

Jaki był? Co mu zawdzięczamy? Jak jego rewolucyjne projekty wpłynęły na cały świat mody? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się 23 maja w Kinie Pod Baranami podczas przedpremierowego pokazu filmu o wybitnym projektancie, a zarazem kolejnej edycji Fashion Film Project.

Projekcji towarzyszyć będzie prezentacja Małgorzaty GOShY Kusper, kreatorki wizerunku i jednej z pierwszych w Polsce Personal Shopper: Wizjoner, geniusz czy nieśmiały marzyciel? Yves Saint Laurent jakiego nie znacie.

W ramach wydarzenia widzowie będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad makijażowych konsultantów marki Douglas, która zajmuje się dystrybucją kosmetyków Yves Saint Laurent w Polsce. Kino Pod Baranami okryje się mgiełką najbardziej kultowych perfum ze stajni YSL, a wszyscy przybyli poznają inspiracje, nuty zapachowe i ciekawe historie, jakie towarzyszyły ich powstawaniu.

Partnerzy imprezy − Femmalium Med Spa oraz perfumeria Douglas − ufundują nagrody dla zwycięzców loterii, która przeprowadzona zostanie podczas spotkania.

Ceny biletów:

  • 20 zł (normalny)
  • 14 zł (ulgowy)
  • 12 zł (senior)

Przedpremierowy pokaz filmu Yves Saint Laurent
23 maja 2014 roku, godzina 19.00
Kino Pod Baranami
Rynek Główny 27
Kraków

Dodaj komentarz