19. edycja wystawy Plany na przyszłość

Wystawa Plany na przyszłość. Architektura Warszawy w projektach, zorganizowana jest przez warszawskie Centrum Łowicka. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 21 maja do 12 czerwca.

Wystawa „Plany na przyszłość” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wystawa „Plany na przyszłość” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wydarzenie obejmować będzie ponad 100 projektów i koncepcji, konkursy, dyplomy studenckie 2013, filmy o architektach, makiety, warsztaty architektoniczne dla dzieci.

Plany na przyszłość to od lat jedyny przegląd projektów, inwestycji i planów zagospodarowania pokazujący wizję Warszawy i kierunki rozwoju przestrzennego miasta i aglomeracji w najbliższej przyszłości.

W ciągu 18. edycji wystawy przedstawionych zostało ponad 1750 warszawskich inwestycji takich jak: obiekty użyteczności publicznej, osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne, plany zagospodarowania przestrzennego, rewitalizacje starych budynków, projekty koncepcyjne.

Ponadto prezentowane są makiety, animacje i filmy, w tym zrealizowany przez nas Wnętrze architekta o Stefanie Kuryłowiczu, Magdalenie Staniszkis, Marku Budzyńskim, Natalii Paszkowskiej i Marcinie Mostafie.

W trakcie Planów odbywają się warsztaty Akademii Małego Architekta dla najmłodszych w formie zabawy, służące zapoznaniu się z pojęciami związanymi z miastem, domem i jego najbliższym otoczeniem.

19. edycja wystawy Plany na przyszłość. Architektura Warszawy w projektach
Wystawa będzie trwać od 21 maja do 12 czerwca 2014 roku
Biblioteka Uniwersytecka
ul. Dobra 56/66
Warszawa

Dodaj komentarz