• 2014-05-13

Targi Dizajnu vol. 8

21 czerwca w godzinach od 12.00 do 20.00 w Forum Przestrzenie w Krakowie odbędą się 8. Targi Dizajnu.

Targi Dizajnu, logo (źródło: materiały prasowe)

Targi Dizajnu, logo (źródło: materiały prasowe)

Targi Dizajnu mają na celu promocję projektantów, grafików, ilustratorów, wydawnictw, głównie z Polski. Organizatorom zależy na odkrywaniu tego co nieodkryte, dlatego zapraszają głównie twórców nieznanych szerszej grupie odbiorców, którzy często tam właśnie debiutują. Cele Targów jest pokazanie, że wyprodukowane w Polsce znaczy dobrze wyprodukowane i ujawnienie ludzi, którzy stoją za tymi projektami. Targi mają stać się przestrzenią bezpośredniego spotkania twórców i odbiorców, dającą możliwość wymiany zdań, podzielenia się branżową wiedzą i nawiązania współpracy.

Ósma edycja Targów odbędzie się po raz drugi w Hotelu Forum. Targi będą gościć wspaniałych wystawców z dziedzin takich jak: moda, akcesoria, wnętrza, książka.

Już tradycyjnie podczas Targów odbędzie się akcja: Poważna Kolorowanka − ilustratorzy dla dzieci, Akcja Psie Losy − pomoc dla schroniska dla zwierząt, Strefa Sport: Bike Polo, Longboardy, warsztat rowerowy dla dziewczyn. Z nowości organizatorzy proponują strefę wyselekcjonowanego designu w kolorze czarnym − Blackbox oraz zapraszają do udziału w warsztatach.

Targi Dizajnu vol. 8
21 czerwca 2014 roku, od godz. 12.00 do 20.00
Forum Przestrzenie
Kraków

Dodaj komentarz