• 2014-05-13

aktoRstudio Romy Gąsiorowskiej rozpoczyna rekrutację

Wystartowała rekrutacja na semestr jesienny do warszawskiego AktoRstudio, szkoły która oferuje dwa rodzaje kursów prowadzonych w systemie weekendowym: przygotowujące do egzaminów na państwowe szkoły teatralne i aktorskie oraz własny, autorski kurs aktorstwa.

Roma Gąsiorowska (źródło: mat. prasowe)

Roma Gąsiorowska (źródło: mat. prasowe)

Metody nauczania praktykowane przez Gąsiorowską i jej kadrę (m.in. Małgorzatę Buczkowską, Michała Żurawskiego, Adama Woronowicza, czy Piotra Głowackiego) są oparte na wiedzy i wieloletniej praktyce zawodowej.

Szkoła pełni jednocześnie funkcję swoistej agencji castingowej. Za sprawą nazwiska założycielki oraz poziomu zajęć, uczestnictwo w nich otwiera przed kursantami wiele nowych możliwości. Gąsiorowska pozostaje w stałym kontakcie z czołowymi polskimi reżyserami i scenarzystami, dzięki czemu jej uczniowie mają zagwarantowane uczestnictwo w licznych castingach. Eliza Rycebel, absolwentka aktoRstudio, za sprawą szkoły i samej Romy Gąsiorowskiej dostała główną rolę w Obietnicy – koprodukcji polsko-duńskiej, wyreżyserowanej przez Annę Kazejak.

Rekrutacja na oba kursy składa się z dwóch etapów (zgłoszenie oraz rozmowa kwalifikacyjna). Liczba miejsc na każdym z kursów jest ograniczona.

Dodaj komentarz