• 2014-05-08

Znany jest już pełny program Green Zoo Festivalu

Czwarty krakowski Green ZOO Festival rozpoczyna się już 22 maja, jednak inicjatywa crowdfundingowa związana z festiwalem trwa dalej. Kolejne ogłoszone zespoły to: Zentralheizung Of Death Des Todes, Pole, Robert Piernikowski, Wild Books, Inqbator i The Kurws.

Green Zoo Festival, plakat (źródło: mat. prasowe)

Green Zoo Festival, plakat (źródło: mat. prasowe)

Pomiędzy 22 a 25 maja w klubach Betel, Bomba i Re odbędzie się dziesięć wyjątkowych koncertów muzyki alternatywnej. Na czwartej edycji zagrają zespoły z czterech z stron świata i z jeszcze wiekszą ilością pomysłów na granie muzyki. Między innymi, po raz pierwszy w Polsce: Circuit Des Yeux, Gelbart, Mathematique, Zentralheizung Of Death Des Todes oraz polskie projekty, takie jak Mikrokolektyw, Semantik Punk, Pole, Robert Piernikowski, Wild Books, Inqbator i The Kurws.

Czwartą edycję zrobimy razem z Wami w maju, więc nie ociągajcie się i do zobaczenia na tych ciepłych ulicach, w tych tajemniczych bramach i pod tymi jasno oświetlonymi scenami klubów, słuchając muzyki. Gorąco zachęcamy wszystkich miłośników dobrej muzyki do współtworzenia Green ZOO Festival poprzez dołożenie swojej cegiełki na portalu Wspieram Kulturę, bo bez Waszej pomocy to się nie uda – mówią organizatorzy festiwalu.

Green ZOO Festival jest inicjatywą całkowicie oddolną i nie nastawioną na zysk, a udaje się dzięki ścisłej współpracy Fundacji Front Row Heroes, klubów, zespołów oraz uczestników którzy wspierając festiwal przyczyniają się do jego rozwoju. Na portalu Wspieram Kulturę ciągle można dołączyć do tej wyjątkowej inicjatywy muzycznej.

Green Zoo Festival
od 22 do 25 maja 2014 roku
Kraków

Dodaj komentarz