Jeszcze będzie przepięknie: Miejska partyzantka ogrodnicza

6 maja o godzinie 19.00 w Barze Studio w Warszawie odbędzie się trzecie spotkanie z cyklu Jeszcze będzie przepięknie pt. Miejska partyzantka ogrodnicza. Wsadzać czy nagradzać?

Cykl spotkań „Jeszcze będzie przepięknie" (źródło: materiały prasowe organizatora)

Cykl spotkań „Jeszcze będzie przepięknie" (źródło: materiały prasowe organizatora)

Dyskusję poprowadzi Agnieszka Obszańska (Polskie Radio Trójka), a gośćmi spotkania będą: Jarosław Jóźwiak, duet Kwiatuchi oraz Grzegorz Młynarski.

Cykl kierowany jest do wszystkich mieszkańców Warszawy, którzy interesują się architekturą, funkcjonowaniem miasta, tym, jak ono wygląda i jak się rozwija. Ale szczególnie do tych, którzy nie uczestniczyli dotąd w specjalistycznych spotkaniach miejskich aktywistów czy znawców architektury, a którzy czują, że chcą wiedzieć więcej i mieć wpływ na swoje najbliższe otoczenie. Potrzebują tylko odpowiednich narzędzi: informacji, opinii, wiedzy, dostępu do autorytetów i możliwości zadawania pytań.

Celem cyklu spotkań z publicznością Jeszcze będzie przepięknie będzie uważne przyjrzenie się krajobrazowi współczesnego polskiego miasta. Organizatorzy zastanowią się, co najbardziej w mieście przeszkadza i co jest powodem przestrzennego chaosu, na który coraz częściej, śmielej i głośniej narzekamy.

Cykl Jeszcze będzie przepięknie – Miejska partyzantka ogrodnicza. Wsadzać czy nagradzać?
6 maja 2014 roku, godz. 19.00
Bar Studio
Warszawa

Dodaj komentarz