• 2014-05-06

Koncert Bokka podczas Dni Sztuki Współczesnej

7 czerwca w białostockim Klubie Fama odbędzie się koncert grupy Bokka, działającej incognito. Koncert zamyka ostatni dzień festiwalu Dni Sztuki Współczesnej 2014.

Bokka (źródło: materiały prasowe organizatora)

Bokka (źródło: materiały prasowe organizatora)

Jeden z najgłośniejszych debiutów tego sezonu na polskiej scenie – zespół od początku działa incognito. Wiadomo tylko, że jego członkowie są doświadczonymi muzykami, a wydawnictwo, które za nimi stoi odpowiedzialne jest za sukces innych nieszablonowych artystów (Fismoll, Kari). Szturmem wdarli się na polskie i zagraniczne sceny, podbijając serca słuchaczy i krytyków, w tym prestiżowego serwisu Pitchfork. Pierwszy singiel Town of Strangers zmasterowała w Londynie legendarna Mandy Parnell, odpowiedzialna za brzmienie Björk, Depeche Mode, Sigur Rós, Little Dragon czy Paula McCartneya.

Tego samego dnia, na tej samej scenie wystąpi także młody zespół z Zabrza, The Dumplings.

Dni Sztuki Współczesnej – jest największym i najbardziej popularnym festiwalem w mieście i regionie, promującym oraz prezentującym teatr i sztukę współczesną na szeroką skalę w różnych wymiarach. W tym roku festiwalowi towarzyszy hasło przewodnie Polifonie/Narracje alternatywne.

Koncert grupy Bokka
7 czerwca 2014 roku
Klub Fama
Białystok

Dni Sztuki Współczesnej 2014
Od 29 do 7 czerwca 2014 roku
Białystok

Dodaj komentarz