• 2014-05-02

Seven Festival Music & More w Węgorzewie

Od 11 do 13 lipca w Węgorzewie odbędzie się kolejna, dwudziesta pierwsza edycja Seven Festival Music & More.

Seven Festival Music & More (źródło: materiały prasowe organizatora)

Seven Festival Music & More (źródło: materiały prasowe organizatora)

Trzy dni święta muzyki i dwie sceny muzyczne – Scena Główna na której gościć będziemy największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, a także scena Grand Prix na której będziemy obserwować zmagania młodych amatorskich zespołów biorących udział w konkursie Grand Prix.

Program tegorocznego festiwalu jest już zamknięty. Każdego dnia dla przybyłych gości i fanów dobrej muzyki organizatorzy mają coś w zanadrzu. I tak w piątek 11 lipca scenę festiwalową rozkręci na początku The Analogs, a zaraz po nim Happysad, Collage i Luxtorpeda. Zagraniczną gwiazdą tego dnia będzie Napalm Death z Angli, który zamknie piątkowe koncerty.

Festiwal to ogromna dawka dobrej muzyki, wspaniały klimat rocka, ale także szereg imprez towarzyszących. Od wielu lat szlagowym hasłem festiwalu jest ekologia. Także w tym roku będziemy podejmować trudne tematy ekologiczne i społęczne, a do akcji włączył się nowy partner – Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich. Na placu będziemy gościć także partyworkerów, którzy przeprowadzą happeningi i działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa, edukacji seksualnej i profilaktyki prozdrowotnej.

Ale festiwal to przede wszystkim konkurs dla młodych zespołów amatorskich. Swoje zgłoszenia do udziału w konkursie wysłało ponad 300 zespołów, natomiast na scenie festiwalowej zaprezentuje się wybrana drogą głosowania smsowego szczęśliwa ósemka. Zespoły będą walczyć o nagrodę główną Grand Prix oraz o nagrodę publiczności i dziennikarzy. Obok konkursu Grand Prix, na scenie do zmagań staną także Wojskowe Zespoły Rockowe.

Seven Festival Music & More
OD 11 do 13 lipca 2014 roku
Węgorzewo

Dodaj komentarz