• 2014-04-29

Koncerty przy winie: Paulina Przybysz w Dworze Artusa

30 kwietnia w Sali Wielkiej Dworu Artusa w Toruniu odbędzie się koncert Pauliny Przybysz. Wokalistka wystąpi w ramach akcji społecznościowej Wino-Granie.

Paulina Przybysz (źródło: materiały prasowe organizatora)

Paulina Przybysz (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wino-Granie to akcja społecznościowa, która ma za zadanie propagować kulturę picia wina, dostarczać pretekstów do spotkań towarzyskich oraz wzbogacać wiedzę na temat win. A to wszystko podczas muzycznej podróży po winnicach całego świata, której towarzyszy radość płynącą z zabawy zarówno w kontekście muzycznym, jak i z aktywnego relaksu.

Artystka znana jest z projektów: Sistars, Pinnawela, Rita Pax i Archeo. Na koncercie z cyklu Wino-Granie usłyszymy piosenki, które nagrywała od początku muzycznej działalności. Zabrzmią m.in. Siła sióstr, AEIOU, Pinnawelowe Renesoul i Soulahili; możemy spodziewać się cytatów z muzycznej skarbnicy zespołu Rita Pax. Publiczność Dworu Artusa będzie miała szansę usłyszeć niepublikowane jeszcze dotąd piosenki, jak również na nowo zaaranżowane przez wokalistkę, ulubione utwory innych artystów. Paulinie Przybysz towarzyszył będzie pianista, Marek Pędziwiatr (Night Mark Electric Trio, Archeo, Electro-Acustic Beat Sessions).

Koncert Pauliny Przybysz
30 kwietnia 2014 roku, godz. 19.30
Dwór Artusa
Toruń

 

Dodaj komentarz