Annapurna. Góra kobiet − konkurs

Wydawnictwo Agora zaprasza do udziału w konkursie związanym z książką Arlene Blum Annapurna. Góra kobiet, w którym do wygrania jest udział w warsztacie Decision Making For Leaders. Prace konkursowe można nadsyłać do 26 maja.

Arlene Blum „Annapurna. Góra kobiet”, okładka (źródło: materiały prasowe)

Arlene Blum „Annapurna. Góra kobiet”, okładka (źródło: materiały prasowe)

Zadaniem konkursowym jest stworzenie i opublikowanie pracy konkursowej poświęconej książce Arlene Blum Annapurna. Góra kobiet. Praca konkursowa może stanowić recenzję, wywiad, artykuł, prezentację, galerię zdjęć, materiał video, referat lub inny utwór nawiązujący do treści książki. Organizatorzy czekają na zgłoszenia zawierające link do pracy konkursowej, skan artykułu lub plik z wystąpieniem do dnia 26 maja do godziny 23.59.

Nagrodzonych zostanie 15 najciekawszych prac. Szczegółowy regulamin jest dostępny na stronie konkursu.

Annapurna. Góra kobiet to dramatyczny opis pierwszego kobiecego wejścia na jeden z najtrudniejszych ośmiotysięczników. Zdaniem recenzentów jest jedną z najinteligentniejszych książek na temat himalaizmu i fascynującym opisem zarządzania grupą indywidualistek. Książka znalazła się na liście magazynu FortuneThe 75 Smartest Business Books We Know, zaś National Geographic Adventure Magazine wybrał ją jako jedną ze 100 najlepszych przygodowych książek wszech czasów.

Arlene Blum (ur. 1945) – amerykańska alpinistka, feministka, pisarka, publicystka i naukowiec.

Konkurs Annapurna. Góra kobiet
Zgłoszenia do 26 maja 2014 roku
Wydawnictwo Agora SA

1 komentarz do artykułu “Annapurna. Góra kobiet − konkurs”

  1. Mariusz Nowak

    Świetna książka i naprawdę fajny konkurs. Popytałem znajomych, którzy pracują w korporacjach – dwoje miało do czynienia z firmą Kontrakt OSH i twierdzą, że jeżeli można wygrać warsztat w zamian za np. recenzję, naprawdę warto!

Dodaj komentarz