• 2014-04-24

Trevor Moss & Hannah Lou supportem Tori Amos

12 czerwca w Warszawie duet Trevor Moss & Hannah Lou zaprezentuje się przed koncertem Tori Amos. Zapowiedziany nowy album Amos Unrepentant Geraldines wspierać będzie rozległa światowa trasa koncertowa rozpoczynająca się 7 maja 2014 roku w Dublinie.

Tori Amos (źródło: mat. prasowe)

Tori Amos (źródło: mat. prasowe)

Muzyka duetu Trevor Moss & Hannah Lou jest kameralną, ludową poezją przy delikatnych dźwiękach akustycznej gitary. Namiętna, piękna i ponadczasowa prezentowana w najwyższej jakości. Pełne harmonii utwory i anielski wokal przenoszą słuchacza do pięknego świata budowanego muzyką.

Tori Amos to jedna z najbardziej utalentowanych i szanowanych artystek, kompozytorek i wokalistek z ostatnich 20 lat, która ogłosiła wydanie nowego albumu – Unrepentant Geraldines, na wiosnę 2014 roku. W ramach europejskiej trasy do Polski artystka zawita 12 czerwca do Sali Kongresowej w Warszawie. Unrepentant Geraldines to powrót do rdzennej tożsamości artystki, twórczości współczesnej z elementami wykwintnych klasycznych projektów inspirowanych muzyką Tori Amos z ostatnich 4 lat.

W ubiegłym miesiącu artystka rozpoczęła także prace nad swoim najbardziej ambitnym projektem jako kompozytor musicalu The Light Princess razem z Samuelem Adamsonem. The Light of Princes został nominowany na UK Evening Standard Drama Awards do nagrody Best Musical.Unrepentant Geraldines jest dalszym krokiem w artystycznej ewolucji jednej z najbardziej znanych i wpływowych artystów swojego pokolenia jest powrotem do inspirującej i osobistej muzyki z czego Tori Amos znana jest na całym świecie .

Tori Amos sprzedała ponad 12 milionów płyt, zagrał ponad tysiąc koncertów i zdobyła wiele nagród. Od wydania debiutanckiego albumu Little Earthquakes 20 lat temu w 1992 roku, gdy rozpoczęła swój wyjątkowy styl pisania piosenek, Amos kontynuuje twórczość na najwyższym poziomie, zbierając nowych fanów swoim przesłaniem, czułością, adoruje sarkastyczną asertywnością, i oczywiście zawsze towarzyszy jej zupełnie niezrównana muzyka wykorzystywana w powieściach i filmach na całym świecie. Jest także znana z akcji pomocy humanitarnej – jest współzałożycielem fundacji RAINN (Rape, Abuse, and Incest National Network), która w Stanach jest największą organizacją do walki z przestępczością seksualną.

Koncert Tori Amos
support: Trevor Moss & Hannah Lou
12 czerwca 2014 roku
Sala Kongresowa, Warszawa

Dodaj komentarz