• 2014-04-24

Targi mody i designu Lublin Pop-up Shop

Zbliża się czwarta edycja targów mody i designu Lublin Pop-up Shop. Nabór wystawców potrwa do 11 maja, a wydarzenie odbędzie się 31 maja w lubelskim Centrum Kultury.

Targi mody i designu Lublin Pop-up Shop (źródło: materiały prasowe organizatora)

Targi mody i designu Lublin Pop-up Shop (źródło: materiały prasowe organizatora)

Z opisu organizatorów:

Rozwijamy się, rozszerzamy i rozbudowujemy. Po pierwsze rozszerzamy program LPUS o blok edukacyjny, w którym zaproponujemy wam wykłady, spotkania i dyskusje na temat mody, designu i ich związku z kulturą miejską. Po drugie LPUS gościć będzie w niemal całym budynku Centrum Kultury – stoiska zajmą korytarze na obu piętrach, fotografie wystawione będą w różnych zakamarkach budynku, a na Wirydarzu odbędą się pokazy mody i after-party.

Do 11 maja potrwa rejestracja wystawców. Formularz zgłoszeniowy oraz wszystkie szczegóły dotyczące rejestracji znajdują się na stronie organizatora.

Identyfikacja wizualna czwartej edycji LPUS jest autorstwa Michała Minora – znakomitego malarza, grafika, plakacisty. Podczas LPUS odbędzie się także wystawa prac jego autorstwa.

Lublin Pop-up Shop odbywa się dzięki wsparciu Urzędu Miasta Lublin. Współorganizatorem imprezy jest Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania oraz Centrum Kultury w Lublinie.

Targi mody i designu Lublin Pop-up Shop
31 maja 2014 r.
Centrum Kultury w Lublinie

Dodaj komentarz