• 2014-04-19

Spotkanie z Arturem Rojkiem

22 kwietnia, w warszawskim salonie Empik Junior przy ulicy Marszałkowskiej odbędzie się spotkanie z Arturem Rojkiem. Muzyk będzie promował swoją solową płytę – Składam się z ciągłych powtórzeń.

Artur Rojek (źródło: mat. prasowe)

Artur Rojek (źródło: mat. prasowe)

Solowa płyta byłego lidera zespołu Myslovitz to jeden z najbardziej oczekiwanych albumów tego roku. Singiel Beksa, który promuje ten krążek przez trzy tygodnie utrzymywał się na szczycie Listy Przebojów Trójki. Teksty do znajdujących się na płycie utworów napisał Artur Rojek, a za kompozycje odpowiada wspólnie z Bartoszem Dziedzicem.

Artur Rojek jest muzykiem, wokalistą, gitarzystą, kompozytorem i autorem tekstów. Ponad dwadzieścia lat temu założył jedną z najbardziej znanych polskich grup rockowych – Myslovitz. W 2012 roku, po nagraniu dziewięciu płyt, odszedł z zespołu. Był nominowany do nagrody Fryderyka w kategoriach wokalista roku (pięciokrotnie), autor roku i kompozytor roku. Artur Rojek jest pomysłodawcą, twórcą i dyrektorem artystycznym OFF Festiwalu, który w tym roku odbędzie się już po raz dziewiąty. Spotkanie poprowadzi Agnieszka Szydłowska.

Artur Rojek w Empik Junior
22 kwietnia 2014 r., godz. 18.00
Warszawa

Dodaj komentarz