• 2014-04-18

Kreacje – Przegląd/Zderzenia / Konkurs dla młodych improwizatorów

Jeśli improwizacja to twój żywioł, wyślij zgłoszenie na konkurs Kreacje – Przegląd/Zderzenia w ramach Art of Improvisation Creative Festival, który odbędzie się w dniach 20-22 czerwca we Wrocławiu.

Kreacje / Art of Improvisation Creative Festival, plakat (źródło: mat. prasowe)

Kreacje / Art of Improvisation Creative Festival, plakat (źródło: mat. prasowe)

Konkurs kierowany jest do młodych artystów (18-35 lat), zarówno amatorów jak i profesjonalistów – solistów i zespołów, które prezentują szeroko rozumianą sztukę improwizowaną: muzykę, taniec, działania teatralne czy inne sztuki performatywne.

Kreacje/Przegląd umożliwiają najzdolniejszym improwizatorom młodego pokolenia zaprezentowanie swoich działań szerszej publiczności. Kreacje/Zderzenia z kolei stwarzają uczestnikom biorącym udział w przeglądzie (prezentujących różnorodne formy improwizowane w oparciu o muzykę, teatr, performance, formy interdyscyplinarne) okazję do unikalnych połączeń artystycznych. Artyści, którzy nigdy wcześniej nie spotkali się na scenie, stają przed zadaniem improwizacji z losowo wybranymi partnerami. To spore wyzwanie artystyczne, które owocuje intrygującymi i świeżymi sytuacjami artystycznymi. Nagrodą dla laureata Kreacji jest 1500 PLN oraz zaproszenie do występu w nurcie głównym kolejnej edycji festiwalu, a dla wszystkich uczestników konkursu – sesja w studiu nagrań CK Agora.

Kreacje – Przegląd/Zderzenia
Konkurs dla młodych improwizatorów
Termin wysyłania zgłoszeń: 26 maja 2014

Dodaj komentarz