• 2014-04-12

Nowe Nurty 2014

Do 18 kwietnia można zgłaszać zespoły do przeglądu Nowe Nurty 2014 odbywającego się w Poznaniu. Gościem specjalnym wydarzenia będzie perkusista Derrick McKenzie.

„Nowe Nurty", baner (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Nowe Nurty", baner (źródło: materiały prasowe organizatora)

Przegląd ma na celu promowanie lokalnych muzyków i zespołów. Mogą się do niego zgłaszać amatorskie zespoły z aglomeracji poznańskiej, które nie mają podpisanego kontraktu płytowego. Przegląd jest organizowany w jednej kategorii uwzględniającej różne gatunki muzycznei (pop, rock, hip-hop, soul, r’n’b, funk, elektronika).

Warunkiem udziału w Przeglądzie jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej Estrady Poznańskiej. Prezentacja zespołów odbędzie się 11 maja w Pawilonie Nowa Gazownia. Nagrodą w konkursie jest występ na scenie plenerowej koncertu Nowe Nurty w ramach Imprez Wartych Poznania 17 maja na Placu Wolności.

Gościem specjalnym przeglądu będzie perkusista – Derrick McKenzie, który od 20 lat związany z światowej sławy formacją Jamiroquai. Muzyk ma na koncie liczne nagrania studyjne i koncertowe oraz trasy koncertowe na całym świecie.

Przegląd Nowe Nurty – to coroczna prezentacja najrozmaitszych brzmień w wykonaniu niezależnych, młodych artystów. To scena eklektyczna, żywiołowa mieszanka muzyki akustycznej i elektronicznej, przenikanie się różnych gatunków muzycznych.

Przegląd Nowe Nurty 2014
Nadsyłanie zgłoszeń: do 18 kwietnia 2014 roku
Poznań

Dodaj komentarz