• 2014-04-11

Zagraj u boku Gaby Kulki

Jeśli grasz na klarnecie, puzonie, trąbce lub waltorni, potrafisz czytać nuty i chcesz zaprezentować swoje umiejętności podczas Nocy Kultury w Lublinie- jednym z największych wydarzeń kulturalnych w Lublinie, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.

Zagraj u boku Gaby Kulki podczas Nocy Kultury (źródło: mat. prasowe)

Zagraj u boku Gaby Kulki podczas Nocy Kultury (źródło: mat. prasowe)

Warsztaty Kultury w Lublinie rozpoczynają otwarty nabór do Strefy alternative/jazz/klubowej pod opieką kuratorską Gaby Kulki. Noc Kultury jak zwykle obfitować będzie w wydarzenia muzyczne. Wśród nich znajdą się dwie strefy specjalne. Do współpracy przy stworzeniu ich programu organizatorzy zaprosili kuratorów, którzy stworzą własny program, we współpracy z lubelskimi muzykami. W klimaty muzyki alternative/jazz/klubowej wprowadzi nas Gaba Kulka.

Polska pianistka, wokalistka, autorka tekstów i twórczyni muzyki z gatunku progressive pop, zadba o to, aby nawet najbardziej wymagający uczestnicy Nocy Kultury byli muzycznie usatysfakcjonowani. Na tę okazję powstanie specjalnie przygotowany program prezentujący energię lubelskich instrumentalistów. Wspólny koncert podczas Nocy Kultury poprzedzą dwudniowe warsztaty z Gabą Kulką w dniach 5 i 6 czerwca 2014. Szczegóły udziału w projekcie dostępne są na stronie organizatorów.

Noc Kultury 2014
Noc z 7 na 8 czerwca 2014 roku
Lublin

Dodaj komentarz