• 2014-04-11

Cały ten jazz! LIVE! w Klubie Kultury Saska Kępa

15 kwietnia w warszawskim Klubie Kultury Saska Kępa odbędzie się kolejny koncert z cyklu Cały Ten Jazz! Live!, który prezentuje mistrzów jazzu, zarówno tych legendarnych, jak i wschodzące gwiazdy muzyki. Najbliższy koncert należy do Robert Majewski Quartet.

Cały ten Jazz! Koncert Robert Majewski Quartet, plakat (źródło: mat. prasowe)

Cały ten Jazz! Koncert Robert Majewski Quartet, plakat (źródło: mat. prasowe)

Cykl koncertów skierowany jest zarówno do znawców i miłośników jazzu, jak i – co równie ważne – także do tych, którzy fanami jazzu nie są, ale oczekują muzyki na najwyższym poziomie. Artyści, którzy wystąpią na scenie Klubu Kultury Saska Kępa reprezentują głównie mainstreamowy nurt jazzu, daleki od eksperymentów i awangardy, oparty na mistrzowskim warsztacie, akademickiej wiedzy muzycznej i przede wszystkim nieprzeciętnym talencie. Cały ten jazz! LIVE! podejmuje próbę pokazania otwartego i przyjaznego oblicza jazzu.

W najbliższym koncercie z cyklu: Cały ten jazz! LIVE! zaprezentuje się Robert Majewski Quartet. R. Majewski to laureat Fryderyka 2012 za płytę ze standardami jazzowymi My One and Only Love, syn legendy polskiego jazzu, Henryka Majewskiego.

Trębacz Robert Majewski wystąpi ze swoim kwartetem w składzie: Paweł Perliński – fortepian, Andrzej Łukasik – kontrabas, Sebastian Frankiewicz – perkusja

Koncert Robert Majewski Quartet:
15 kwietnia 2014 r., godz. 19.00
ul. Brukselska 23, Klub Kultury Saska Kępa
Warszawa

Dodaj komentarz