• 2014-04-09

Interaktywny spektakl grupy machina eX

Grupa teatralna machina eX 11, 12 i 13 kwietnia wystąpi gościnnie w Krakowie z wyjątkowym, interaktywnym spektaklem Hedge Knights. Publiczność, jak nigdy, zostanie wciągnięta do gry i stanie się częścią przedstawienia.

machina eX (źródło: mat. prasowe)

machina eX (źródło: mat. prasowe)

Grupa machina eX opracowała zupełnie nową formę teatralną, która polega na połączeniu teatru i gry komputerowej typu point and click. Widz przestaje być tylko biernym obserwatorem. Zostaje wciągnięty w świat spektaklu, musi podjąć działania, by akcja mogła się rozwinąć, a problemy bohaterów zostały rozwiązane. Publiczność uczestniczy w wydarzeniach i realnie decyduje o tym, jak się potoczą i jakie będzie ostateczne zakończenie historii. Dzięki takiej formie, każdy występ jest unikalny i jedyny w swoim rodzaju. Nie ma dwóch takich samych scenariuszy. Widzowie muszą być przygotowani na niespodzianki, zwroty akcji i niestandardowe rozwiązania. Machina eX za każdym razem tworzy niepowtarzalne widowisko.

Spektakle odbędą się 11,12 i 13 kwietnia, każdego dnia o godz. 18 i godz. 20 w Teatrze Łaźnia Nowa w Krakowie. Przedstawienia w języku niemieckim z tłumaczeniem symultanicznym. Występy grupy machina eX są częścią całorocznego Festiwalu Instynkt Gry. Ze względu na formę przedsięwzięcia jeden spektakl może zobaczyć tylko 12 osób.

Spektakl Hedge Knights:
11, 12 i 13 kwietnia 2014 roku
Osiedle Szkolne 25, Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie

Dodaj komentarz